Тен для водонагрівача (бойлера) Gorenje TGR 2000Вт
550 ₴
- Готово до відправки
+380668785570
- +380 (66) 878-55-70для замовлення
- +380 (63) 518-15-71
Тен для водонагрівача (бойлера) Gorenje TGR 2000Вт
550 ₴
Готово до відправкиУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕН для бойлера Gorenje TGR 2000Вт - зручне рішення щоб повернути повну працездатність вашого водонагрівача!
Потрібна заміна ТЕНу у бойлері Gorenje? У нас є рішення! Якісний нагрівальний елемент, що ідеально підходить до більшості моделей Gorenje з мокрим ТЕНом. Швидкий нагрів, довговічність і простий монтаж.
До комплекту входить:
- ТЕН (мідний нагрівач потужністю 2000Вт)
- Магнієвий анод
- Гумове кільце (ущільнювач)
Вгаєтесь з вибором? Наші фахівці завжди допоможуть Вам підібрати ТЕН саме для вашої моделі водонагрівача Gorenje! Ви заощадите час, та швидко поверните горячу воду у свій дім!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 48 мм |
| Довжина корпусу | 280 мм |
- Ціна: 550 ₴