Тен для бойлера THERMEX 2.0 КВТ з нержавіючої сталі

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тен для бойлера THERMEX 2.0 КВТ із нержавіючої сталі, з трубками під 2 термостати.
На фланці 2 ТЕНу 1.3 кВт + 0.7 кВт
Потужність: 2000Вт (1300Вт+700Вт)
Напруга: 220V
Довжина: 320мм
Фланець: Круглий
Дометр фланця: 63мм
Матеріал фланця: Нержавіюча сталь.
Місце під анод: М4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Довжина корпусу | 320 мм |
- Ціна: 415 ₴
