ТЕН сухий для бойлера Midea 800Вт/1000Вт/1200Вт
345 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 878-55-70для заказа
- +380 (63) 518-15-71
Сухий ТЕН для бойлера Midea 800Вт/1000Вт/1200Вт - надійне рішення для ремонту вашого водонагрівача!
Сухий ТЕН для бойлера Midea монтується в колбу і не має прямого контакту з водою, що дозволяє йому працювати довше без утворення накипу. Також заміна таких ТЕНів займає значно меньше часу бо не треба зливати воду з водонагрівача - це досить зручно. Такі ТЕНи є універсальними і підходять для багатьох моделей бойлерів з сухими тенами: Eltctrolux, Gorenje, Tesy, Hi-therm, Bosch, Fagor.
ТЕНи (сухі нагрівачі) можуть підбиратись різної потужності:
- 800Вт - робоча довжина 330мм загальна 360мм
- 1000Вт - 400мм(робоча довжина) та 430мм(загальна)
- 1200Вт - 400мм(робоча) та 430мм(загальна)
Усі тени нержавіюча сталь, гарної якості та проходять перевірку перед відправкою!
Якщо виникли питання - наші фахівці завжди допоможуть зробити правильний вибір, приймуть замовлення та відправлять до Вас в найближчій час!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAWAI |
| Тип комплектующего | ТЭН |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Диаметр корпуса | 12 мм |
| Длина корпуса | 430 мм |
- Цена: 345 ₴