Тен для водонагрівача (бойлера) Gorenje TGR 2000Вт
550 ₴
- Готово к отправке
+380668785570
- +380 (66) 878-55-70для заказа
- +380 (63) 518-15-71
Тен для водонагрівача (бойлера) Gorenje TGR 2000Вт
550 ₴
Готово к отправкеУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕН для бойлера Gorenje TGR 2000Вт - зручне рішення щоб повернути повну працездатність вашого водонагрівача!
Потрібна заміна ТЕНу у бойлері Gorenje? У нас є рішення! Якісний нагрівальний елемент, що ідеально підходить до більшості моделей Gorenje з мокрим ТЕНом. Швидкий нагрів, довговічність і простий монтаж.
До комплекту входить:
- ТЕН (мідний нагрівач потужністю 2000Вт)
- Магнієвий анод
- Гумове кільце (ущільнювач)
Вгаєтесь з вибором? Наші фахівці завжди допоможуть Вам підібрати ТЕН саме для вашої моделі водонагрівача Gorenje! Ви заощадите час, та швидко поверните горячу воду у свій дім!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAWAI |
| Тип комплектующего | ТЭН |
| Материал | Медь |
| Мощность | 2 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Диаметр корпуса | 48 мм |
| Длина корпуса | 280 мм |
- Цена: 550 ₴