Ремкомплект для бойлера ROUND(Раунд) 1500Вт

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ремкомплект для бойлера ROUND(Раунд) - надійне рішення для ремонту вашого помічника!
Шукаєте запчастни для свого бойлера ROUND? У нас є все, що потрібно для швидкого та ефективного ремонту!
До комплекту входить:
- ТЕН (мідний нагрівач 1500Вт. або 2000Вт.)
- Фланець
- Магнієвий анод
- Гумовий ущільнювач
- Терморегулятор
Ремкомплект для бойлера ROUND(Раунд) комплектується тільки якісними та перевіреними комплектуючими і сумісний з моделями бойлерів Atlantic(Атлантік), Aston(Астон) та CLASSIC. Вагаєтесь зробити правильний вибір - наші кваліфіковані фахівці завжди на зв'язку та допоможуть підібрати комплект який підійде саме для вашого бойлера.
Відправка замовлення відбувається найближчім часом, що дозволить Вам швидко повернути гарячу воду в дім!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAWAI |
| Тип комплектующего | ТЭН |
| Материал | Медь |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Диаметр резьбы | М6 |
| Диаметр корпуса | 120 мм |
| Длина корпуса | 280 мм |
- Цена: 1 150 ₴

